Problem z odbytem u 30-latki

mam problem z odbytem otoz z niego wychodzi na zewnatrz narosl skorna pozwijana naokolo a w jej srodku sa male kulki granatowe ktore znikaja przy dotykaniu i spowrotem sie pojawiaja wypelniajac cala narosl w srodku ktora znajduje sie w kierunku pochwy natomiast w czesci dolnej odbytu pojawia sie dosc spora granatowa kulka ktora mozna wprowadzic do odbytu i znowu sie pojawia na zewnatrz czym ona jest i czym moze byc narosl o ktorej pisalam

Szanowna Pani, z tego co kojarzę to odpowiedź już była udzielana. Proponuję udać się do chirurga