Problem z oddychaniem od 3. tygodni a astma

Witam od jakiś 3 tygodni mam problemy z oddychaniem.Brałem antybiotyk przez pierwszy tydzień nie przeszło.Zrobiłem prześwietlenie płuc WSYSTKO OK.Miałem też robione badanie na pojemność płuc na którym wyszło, że pobieram 110 % powietrza a wypuszczam tylko 68% z czego wynika ze nie wypuszczam go tyle ile powinienem. Dostałem lek na astme o nazwie 'Symbicort'.Przeszły mi po nim duszności, ale nadal czuje, że coś jest nie tak, dostaje zadyszki nawet jak siedze.Czy to możliwe ze to astma?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są właśnie wynikiem astmy. Jej leczenie jest jednak procesem przewlekłym i wymaga wdrożenia optymalnej, z indywidualizowanej terapii. Powinien Pan pozostać pod stałą opieką pulmonologa.