Problem z określeniem własnej orientacji seksualnej

Witam, Nie wiem czy jestem hetero-,homo-,czy bi- seksualny... Mam 18 lat i mieszkam w malej miejscowosci, mam dobry,a raczej bardzo dobry kontakt z ludzmi(zawsze mialemi lubie spedzac czas z ludzmi-jestem fryzjerem wiec niemmam wyboru:-) ) nikt nie wie o moich watpliwosciach... sprawa ma sie tak,ze pociagaja mnie dziewczyny i faceci,czesto fantaziuje o swoich rowiesnikach a nawet kiedy jade autobusem to czasami mam ochote na male conieco. Nie mialem i nie mam dziewczyny (ani chlopaka). Pomocy!
18 LAT ponad rok temu

W tym wieku i na tym etapie rozwoju seksualnego trudno jeszcze mówić o ustalonych preferencjach co do płci. Nic dziwnego, że ma Pan wątpliwości, szczególnie, że nie był Pan jeszcze w związku. Jedno jest pewne, zastanawianie się nad własną orientacją, w aktualnej sytuacji, nie przyniesie nic dobrego. Może Pan czekać i obserwować, czy jedna z płci wygra zmagania o Pańskie zainteresowanie, lub też spróbować nawiązywać relacje z innymi i na podstawie swoich odczuć i doświadczeń pozna Pan odpowiedź na nurtujące pytanie.

Witaj
Jakiekolwiek rozpatrywanie twojej historii będzie tylko domyślaniem się i dlatego znajdź w większym mieście obok twojej miejscowości seksuologa z którym chciałbyś porozmawiać na temat twoich obaw i i fantazji . Pozdrawiam