Problem z panowaniem nad emocjami u 17-latki

Witam! Jestem mamą 17 letniej córki która ma problem z panowaniem nad emocjami, nie potrafi się skupić, najpierw cos zrobi a potem myśli, swoim zachowaniem krzywdzi siebie i innych w swoim otoczeniu. Problem występuje zarazem w domu i w szkole. Jest zdolna inteligentna ale negatywnie nastawiona do osób i nas rodziców jeżeli sprawy nie toczą się po jej myśli. Z tego też powodu ma problem w szkole, przeszkadza na lekcjach i zwraca na siebie uwagę. Proszę o odpowiedź i namiary Pozdrawiam !

Szanowna Pani,

Proponuję Państwu i córce konsultacje z psychologiem.
Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą na terenie Warszawy, zapraszam do kontaktu.

Maria Czermińska
mzebyclepiej.pl

Dzień dobry,

Proszę udać się z córką do Poradni Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży; lub poszukać psychoterapii rodzinnej - to już raczej dostępne w ofercie prywatnej.