Problem z penisem

Witam. Mam 18 lat. Hmm i mam delikatny problem... Jakiś czas temu miałem "syschneietego" penia... Z tego,co na necie przeczytałem, okazało się, iż mam grzybicę ;/ nie udałem się do lekarza. Po prostu sam się wziąłem za leczenie, smarując prącie specjalną maścią. Poskutkowało, ale mam teraz inny problem... Kobieta chce się ze mną kochać... Co prawda często współżyjemy, ale teraz... Chcę być taki, jak zawsze, nie jest taki twardy, jak zawsze... Odżywiać też specjalnie się nie odżywiam, bo nie mam na to czasu... Czasem nawet nie zjem nic w ciągu dnia. Może to będzie pomocne w zdiagnozowaniu mojego problemu... a ponadto dodam, iż jak go ściskam to, hmm, nie odczuwam takiego bólu, jak kiedyś... tak, jakby był "martwy", nie mój po części... bo jednak troszkę czuję te nacisk... Nie wiem, czym to jest spowodowane... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

trudno będzie odpowiedzieć na Pana pytania - w głównej mierze z powodu nieczytelności Pana wiadomości. Co to znaczy "syschneietego"? Wiek 18 lat zobowiązuje nie tylko do uprawiania seksu, ale także do przestrzegania zasad ortografii, interpunkcji oraz gramatyki.

Pisał Pan coś o jakieś "specjalnej maści" na grzybicę, nieprzepisanej przez lekarza - to jedyny trop jakiego mógłbym się uczepić. Proszę udać się do dermatologa. Być może maść, którą Pan zastosował, nie nadawała się do użytku na śluzówkach albo po prostu powoduje takie efekty uboczne!