Problem z połykaniem u 6-latki

Mam problem z corko ma 6 lat i nie potrafi polykac posilkow pije tylkk mleko nic wiecej problem ten trwa juz od kod zaczelo sie wprowadzac posilki z grudkami jak np zupki dla niemowlot co moze byc tego przyczyno? Pediatra mowi ze to na tle nerwowym bylam u neurologa zrobilam eeg i ma zmiany napadowosci prosze o pomoc

Podane objawy są poważne.
Czy dziecko badał neurolog, czy stwierdził obecność objawów opuszkowych ?
czy laryngolog oceniał nosogardziel i jej funkcjonowanie
czy trudności w połykaniu NARASTAJĄ w miarę upływu dnia np.są największe wieczorem.

Zapis eeg nie rozwiązuje problemu.

Konieczna pogłębiona diagnoza neurologiczna

Pozdrawiam

Witam. Być może Córka ma problem z nadwrażliwością oralną (buzi). Radziłabym skonsultować Córkę z terapeutą SI (terapeutą zaburzeń przetwarzania sensorycznego) oraz neurologopedą.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

www.logo-ped.gda.pl