Problem z pominięta tabletką

Bardzo proszę o pilna odpowiedz! do godziny 20 ponieważ zażywam VIbin zapomniałam wsiasc tabletkę 12h w 3 tyg. czy mogę zażywać je normalnie czyli o 20 czyli dziś zażyje 2 jedna o 8 rano już wziełam druga o 20 i skończyć blister normalnie? chodzi mi o to żeby nie zatrzymywać miesiączki bo z nia mam duże problemy... była juz nie raz wywoływana u Pani doktor. czy jednak muszę zrobić tak jak w ulotce.. czego nie bardzo chce i nie mieć tej miesiączki Proszę o odpowiedz!!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby postępować zgodnie z ulotka. Ewentualnie można rozpocząć przerwę między kolejnymi opakowaniami juz teraz.