Problem z popędem seksualnym

Mój problem może jest dziwny, ale mam 30 lat, jestem młodą, świeżą mężatką i problem z popędem seksualnym. wogóle nie czuję, jestem bierna. Co mogę zrobić żeby było lepiej, ew. jaka tego może być przyczyna.

Dzień dobry,

Proszę udać się najpierw do lekarza ginekologa - endokrynologa i dopiero po wykluczeniu somatycznych przyczyn, warto rozważyć konsultację u seksuologa lub psychoterapeuty.

Witam,

Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi ze względu na brak danych, co do stanu zdrowia, doświadczeń seksualnych, popędu z poprzednich lat życia. Sugerowałabym wizytę u psychologa/seksuologa oraz podjęcie jednocześnie diagnostyki u lekarza pierwszego kontaktu, który wykluczy w diagnozie przyczyny stricte somatyczne.

Pozdrawiam serdecznie,

Małgorzata Mazurek