Problem z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi po udarze mózgu z agrafią

JESTEM PO UDARZE MÓZGU Z AGRAFJĄ I APSTRAKCĄ KONSTRUKCYJNĄ ,PO UDARZE Z WIDZENIEM POŁOWICZNYM I OBECNIE PO UDARZE MOŻDŻKUMAM PROBLEMY Z PORUSZANIEM BARDZO SIĘ DENERWUJĘ JAK ZNAJOMI MOGĄ MI POMUC I JAKIEJ POMOCY POTRZEBUJE JESTEM SAMA DZIECI RZADKO MNIE ODWIEDZAJĄ CIESZĘ SIĘ ŻE JESZCZE MOGĘ KORZYSTAĆ Z KOMPUTERA MOJE ŻYCIE LEGŁO W GRUZACH NIE MOGĘ UTRZYMAĆ RO,WNOWAGI NIE WIEM JAK SAMA MOGĘ SOBIE POMÓC PROSZE O POMOC I RADĘ I GDZIE MAM SZUKAĆ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA

Lekarz neurolog może Pani wypisać wniosek na balkonik co powinno ułatwić poruszanie się, oraz skierowanie na rehabilitacje naj lepiej na oddziale szpitalnym. Jeśli udar był nie tak dawno można liczyć na poprawe bardzo ważne jest stan psychiczny, pozdrawiam