Problem z powracającym napletkiem

Witam, podczas stosunku mam problem z powracającym napletkiem. Testowałem prezerwatywy i większe, i mniejsze, ale za każdym razem przy zbliżeniu napletek poruszał się wewnątrz każdej z nich - odkrywając i zakrywając żołądź - przez co prezerwatywa znacząco zsuwała się/spadała z członka (mam długi napletek, nie mam stulejki, ani za krótkiego wędzidełka). Czy istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu (prócz zabiegów inwazyjnych, typu plastyka napletka)? Prezerwatywy były założone poprawnie.

Witam, trudności z trwałym zsunięciem napletka poza żołądź spowodowane są z reguły zbyt długim jego wymiarem (napletek ryjkowaty). Leczenie polega na resekcji (wycięciu) części napletka, a tym samym jego skrócenie. Jest to niewielki zabieg chirurgiczny, który przeprowadza specjalista urolog.
Pozdrawiam RH