Problem z przełykaniem śliny i uczuciem guli w gardle

WITAM, MAM PROBLEM Z PRZEŁYKANIEM ŚLINY, CZUJE JAKBY MI "COŚ SIEDZIAŁO" W PRZEŁYKU, GARDLE? BYŁAM W SZPITALU NA BADANIACH, RTG KLATKI PIERSIOWEJ OK, KREW SUPER, LARYNGOLOG NIC NIE WIDZIAŁA NIEPOKOJĄCEGO, MAM SKIEROWANIE JESZCZE NA SKOPIE PRZEŁYKU I ŻOŁĄDKA, CZY TO COŚ DA? POKAŻE CO MI JEST? I CO TO MOŻE BYĆ??

Najbardziej prawdopodobne że jednak cierpi Pani z powodu refluksu żołądkowo-przełykowego. Często na początku w badaniu laryngologicznym nie są widoczne zmiany wynikają z refluksu. Najbardziej obiektywnym badaniem jest pH-metria lub pomiar impedancji przełyku.