Problem z raną po zabiegu wycięcia ropnia w pachwinie

Dzień dobry. Mam problem z raną po zabiegu . Zabieg wycięcia ropnia w pachwinie miałam 14.10.14 - rana nawet ładnie się zabliźniła , szwy były samo-rozpuszczalne . Potem smarowałam maścią baneocin około miesiąca . Niedawno zaczełam smarować ranę maścią bliznasil . Dziś po wstaniu z łóżka , odkryłam na bliźnie małą rankę , a z niej sączy się krew i nie wiem co mam robić - czy to od maści bliznasil ,czy może powód jest inny ? Bardzo proszę o szybką poradę co robić ? Z góry dziękuję .

Milena Lubowicz

Może to być wina maści, może jest Pani uczulona na któryś jej składnik. Proszę przestać ją stosować i zobaczyć czy będzie poprawa. Gdyby jednak nie było, może być konieczna będzie konsultacja chirurgiczna.
Pozdrawiam