Problem z ręką u 22-latka

Witam, chciałbym się zapytać co powinienem zrobić z moją ręką tzn. Dwa miesiące temu doznałem urazu lewej dłoni (przebicie nożem na wylot na środku dłoni), ręką została zszyta i opatrzona w szpitalu, szwy są zdjęte ale palec środkowy jest w 50% bez czucia, nie mogę go wyprostować a palca serdecznego zgiąć, ponadto gdy dotykam miejsce szycia od strony wewnętrznej dłoni to czuję mocne mrowienie w palcu środkowym dokładnie tam gdzie nie mam normalnego czucia. Nie zalecane mi było żadnych ćwiczeń ani rehabilitacji, co wydaje mi się dziwne. Bardzo proszę o pomoc

Szanowny Panie, prawdopodobnie w wyniku uszkodzenia nerwów doszło do zaburzeń czucia i ruchomości. Rehabilitacja może pomóc, proszę skonsultować się z ortopedą