Problem z samooceną u 13-latki

Mam problem córka 13 letnia nie radZi sobie sama Z sobą chodZi do psychologa i psychiatry bierZe leki naraZie nie widzę efektu. Wczoraj dowiedZiałam się że się laleczka mówiłam.psychologowie jutro mamy wiZytę uważam że ta psycholog jej.Nie pomaga ona twierdzi inaczej nie śpię od 2 tygodnia boje sie ze sobie coś Zrobi rozmawiam błagam nic nie pomaga. Miała.lęki które po lekach minęły myślę.nad jakąś placówką szpitalem.jestem z Wrocławia błagam o pomoc co.Mam.jeszcze zrobić.sama chodzę do psych

Wydaje mi się, iż hospitalizacja może być wskazana. Niestety z Pani wiadomości niewiele można wyciągnąć, poza tym że córka sobie nie radzi z emocjami i dotychczasowe metody leczenia nie działają. Proponuję zasięgnąć porady lekarza i psychologa prowadzących dotychczasową terapię i wspólnie z nimi (bo oni znają w szczegółach przypadek Pani córki) podejmiecie decyzję czy hospitalizacja jest potrzebna czy też nie. Pozdrawiam.

Witam,

Widzę, że jest Pani w olbrzymim stresie i lęku, ale bardzo trudno jest mi pomóc, ponieważ wypowiedz Pani jest chaotyczna. Rozumiem, że z jakiś powodów dziecko jest leczone psychiatrycznie, czy wizyty u tego psychologa to psychoterapia? W jakim celu chce Pani umieścić dziecko w szpitalu? W psychoterapii potrzebny jest czas na zmiany. To bardzo dobrze, że zajęła się Pani sobą, potrzebuje Pani wsparcia, psychoterapia to dobre rozwiązanie, lecz nie działa od razu, może warto aby poszła Pani na konsultację do psychiatry? Często w dzieciach widzimy te części nas, które potrzebują pomocy.