Problem z seksem po konizacji szyjki macicy

Dzień dobry Jestem młoda osoba 24 lata niestety...Nosicielką wirusa HPV wysokiego ryzyka..Wyszła mi zła cytologia i zostałam skierowana na zabieg konizacji szyjki macicy.. wyniki histopatologiczne wyszły "CIN 2" ale nie w tym problem od zabiegu minęły 2 miesiące a ja mam problem z sexem..Gdy się z partnerem kochamy to czuję opór jakbym była "płytka" gdzie wcześniej normalnie mogliśmy się penetrować do końca..najgorsze że jest w tym że po sexie nam taki silny ból w podbrzuszu..że płakać mi się chce nie można tego bolu wytrzymać i zawsze kończy się placzem proszę o pomoc dziękuje

Szanowna Pani, nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu, powinien zbadać Panią ginekolog