Problem z seksem po wyleczeniu depresji i nerwicy lękowej

Witam Mam 25 lat w lutym zakończyłem lecznie dotycząc depresji i nerwicy lękowej, czuje się świetnie. Podczas leczenia miałem problem z dochodzniem podczas seksu, jednak po kilku tygodniach po zakończeniu lecenia seks trwa bardzo krutko ta samo masturbacja trwa to klikadziesiat sekund. Jest to bardzo krępujące... Prosze o pomoc jakieś porady?? Przed choobą nie miałem z tym problemów. Z poważaniem nerwus31

Dzień dobry,

Prawdopodobnie jest to efekt stosowanej farmakoterapii (?), który z czasem powinien minąć.
Jeżeli nie stosował Pan leków podczas leczenia, to proszę porozmawiać o swoich objawach z lekarzem prowadzącym / psychoterapeutą (?).

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza