Problem z trądzikiem u 23-latki

Mam pytanie odnośnie trądziku. Mam 23 lata. Byłam u dermatolog i przepisała mi Tetralysal 300mg 2x dziennie, jedna tabletka przez 16 dni. Trądzik znika i do tej pory nie pojawiło się nic nowego. Dodatkowo stosowałam na noc żel Duac, rano przemywałam twarz płynem Davercin. Od razu kolejnego dnia po skończeniu antybiotyku mam zaczac AXOTRET (wczoraj - 04.04.19 brałam ostatnią tabletkę tetralysalu). Axotret mam brać przez dwa miesiące - jedna tabletka dziennie (20 mg

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jakie jest pytanie? Proszę stosować leki przepisane przez dermatolog według jej zaleceń.