Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z uczuciem guli w gardle i delikatnym bólem klatki piersiowej

Od miesiąca mam problem z uczuciem guli w gardle, delikatnym bólem klatki piersiowej. Nie jest to uciążliwe ponieważ ból nie jest mocny - czuje jakby miał zakwasy na klatce oprócz tego bolą plecy i promieniuje to w okolice szyji. Od niedawna doszło mrowienie w palcach lewej ręki, rzadko 2-3 razy dziennie (np podczas gorącego prysznicu). Sporadycznie miewam też uczucie zatykających się uszu. byłem u lekarza tarczyca ok, ciśnienie ok, płuca ok (biegam), brak gorączki, diag. nerwicy nie przekonuje
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Objawy tętniaków

Objawy tętniaków są silnie uzależnione od miejsca ich występowania. Jednak niektóre dolegliwości mogą być podobne. Obejrzyj nasz film i dowiedz się o więcej o objawach tętniaków.

Witam,
zastanawiam sie co to znaczy, że diagnoza nerwicy nie przekonuje. Czy Pan uzyskał taką diagnozę? Jeśli tak, warto porozmawiać z osobą, która ją postawiła, żeby rozwiać swoje wątpliwości. Najczęściej przyczyną opisywanych objawów są trudności związane z emocjami. Zachęcam do próby wyjaśnienia Pana dylematu u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy