Problem z układem pokarmowym, refluks żółciowy, ból pod żebrami, wzdęcia i biegunki

Witam.Od dłuższego czasu mam problem z ukł.pokarm.W gastroskopii okazało się,że mam refluks żółciowy,jeziorko żółciowe.Odczuwam ból z praw.str.pod żebrami.Wygląda na wątrobę.Po jakimkolwiek pokarmie odczuwam cofanie się chyba pokarmu,bo ból w przełyku jest spory.Nie mam zgagi.Za to strasznie bolesne wzdęcia i biegunki.Wyniki badań ok: morfol.w normie,próby wątrob. i amylaza też.USG-ok.W ub.roku miałem kolonoskopię-też ok.Helicob.pyr. słabo . Proszę o poradę,bo do lek.2 tyg.a żyć tak się nie da

Witam. Rozumiem że w kolonoskopii stwierdzony był refluks żołądkowo-przełykowy? Jeśli tak czy miał pan terapię jednym z inhibitorów pompy protonowej (omeprazol/pantoprazol, przeważnie 1 tabl rano przez 2 miesiące)?