Problem z ukrywaniem swoich emocji

Mam 43 lata i od roku nie mogę uporać się ze swoimi problemami. Staram się ukrywać swoje emocję ale mam sporo w sobie lęku i złości, boje się jak wszyscy się o tym dowiedzą zostanę zupełnie sama, chociaż mam wrażenie że i tak mnie ludzie zaczęli unikać, nie wiem co mam robić, nie radzę sobie sama. Mam wrażenie że mam problemy w każdej dziedzinie, ale jak pomyślę o zmianie - boje się również. Moja mama i córka już nie są w stanie mi pomóc, bo zbyt długo to trwa, nadal jestem w toksycznym związku

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę i podjąć leczenie.
W internecie może Pani znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Bądź też szukać w ramach NFZ - w Poradni Zdrowia Psychicznego.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza