Problem z utratą przytomności u 18-latka

Witam! Mam 18 lat. 5 Lat temu w kościele robiło mi się słabo i musiałem stać na świeżym powietrzu. Jakieś 2 lata temu po wyjeździe w góry zaczeło mi się robić słabo zawroty głowy w szkole na treningu na otwartej przestrzeni. Miałem robione badanie serca i wszystko ok. W sklepie jak ide też czuje jakbym zaraz miał zemdleć. Jak zakładam siatkę na bramke i patrzę do góry takżę mam zawroty głowy i jak dam głowe do normalnej pozycji to jest ok. Proszę o pomoc co to może byc? Mam także lęk wysokości

Należy zgłosić się do neurologa, który skieruje na badania celem wyjaśnienia przyczyny, pozdrawiam.