Problem z utrzymaniem cholesterolu na pewnym poziomie

witam od wielu lat miałem problemy z cholesterolem,ale udawało mi się utrzymywać na poziomie 250 zrobiłem wyniki po roku i szok całkowity 339,HDL 85,LDL 226 i jeszcze coś gorszego,EO% 9,8,HGB 13 g/dl,HCT 39% zażywam od 3 tyg.gyno-Tardyferon iRoswera 30 mg podobno to może być rakowe ,chorowałem kiedyś na wrzody żołądka, w tamtym roku miałem gostroskopie wykazało zaczerwienienie brałem leki i pomogło ,czasami odczuwam nad ranem ból żołądka jakie kroki mam uczynić w kierunku leczenia mam 59 lat

Małgorzata Panek

Proszę udać się z wynikami badań do lekarza rodzinnego. On pokieruje dalszym leczeniem.
Pozdrawiam