Problem z utrzymaniem erekcji z jedną partnerką

Witam Mam problem z erekcją i jej utrzymaniem z jedną tylko partnerką. Coś mnie psychicznie blokuje i bardzo ciężko mi jest osiągnąć erekcję. Z żoną nie mam tego problemu choć już mnie nie pociąga tak jak dawnej. Zawsze występuje przy niej erekcja nawet przed stosunkiem. Proszę mi powiedzieć czy potrzebna jakaś konsultacja lekarska czy spróbować jakiś leków i ewentualnie jakich? Pozdrawiam Jacek

Dzień dobry!

Jeśli sytuacja powtarza się tylko przy jednej partnerce, prawdopodobnie ma charakter psychogenny, więc właściwą drogą była konsultacja z psychoterapeutą.
Może Pan także zdecydować się na farmakologiczne środki wspierające erekcję do zastosowania przed planowanym stosunkiem. Odbycie udanego zbliżenia może pomóc w przełamaniu lęku. Skuteczne środki dostępne są na receptę, pod opieką lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę udać się do psychoterapeuty - w internecie może Pan znaleźć listę certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.