Problem z utrzymaniem wzwodu po wejściu w pochwę

Mam 22 lata. Ostatnio poznałem dziewczynę, z która chciałem odbyć stosunek. Niestety, nie powiodło się z mojego powodu (podczas gry wstępnej miałem wzwód, jednak gdy wszedłem w nią mój penis opadł). Co jest grane? Nigdy tak nie miałem. Dodam, że był to nasz pierszy raz. Próbowaliśmy jeszcze raz, ale było to samo. Czy jest na to lekarstwo, ponieważ nie chcę jej następnym razem zawieść.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

w Pana wieku najczęstszą przyczyną "niedyspozycji" jest stres związany z pierwszym stosunkiem. Niestety, potrafi on całkowicie uniemożliwić współżycie. Dlatego musi go Pan "oswoić". Wiele młodych osób masturbuje się, co również może utrudniać zbliżenie z partnerką.

Leki stosowane w terapii zaburzeń erekcji są na receptę i poleca się je osobom starszym, a nie młodym i zdrowym.