Problem z wodnistym stolcem u 20-latki

Witam , mam 20 lat i problemy ze stolcem , jest on wodnisty , śluz , często go oddaje , musze brać tabletki przeciw biegunce żeby móc normalnie funkcjonować . ostatnio miałam robioną kolanoskopie ale ze względu na nasilony ból przerwano,lecz lekaz stwierdzil ze blona sluzowa ocenionych fragmentow jelita grubego jest bez zmian, przepisał mi Duspatalin retard 2x1 dodatkowo wyszło mi że mam za niski poziom ferrytyny 10.8ng/ml a zakres jest 13,0-150.0 , przepisano mi zelazo po ktorym bardzo zle sie czuje , pomocy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to syndrom jelita wrażliwego. Wskazane jest aby zmienić dotychczasowy preparat żelaza.