Problem z wsadzeniem członka do pochwy podczas pierwszego współżycia

Wraz ze swoim chłopakiem zdecydowaliśmy się na współżycie seksualne. Kiedy byliśmy już gotowi, mój partner miał problem z wsadzeniem członka do pochwy. Z wielkim trudem udało się to dopiero po jakimś czasie, jednakże czułam opór. Czy problem ten zniknie podczas kolejnych prób współżycia? Czy powodem mogło byc to, że byłam dziewicą? Mój chłopak twierdzi, że jego penis nie był w całkowitym wzwodzie. Czy to również mogło mieć wpływ?

Milena Lubowicz

Myślę, że w czasie kolejnych prób stosunków powinno być lepiej.
Pozdrawiam