Problem z wybudzeniem się ze snu u 19-latka

Od pewnego czasu(ok. 3 lata) mam problemy z wybudzeniem się, budzik nie pomaga(wieża ustawiona na max z dźwiękiem tłuczonego szkła), ignoruję go lub wyłączam. Poprosiłem rodziców o wybudzenie, ruszali mną, bili poduszką, mówili do mnie, a ja im odpowiadałem, lecz żadnej z tych rzeczy nie pamiętam, moja świadomość kompletnie nie wraca. Ten problem mnie rujnuje, niszczy moje relacje z kobietą, bo nie potrafię wstać na umówioną godzinę oraz przez to nie zdałem klasy. Pomocy!

Psychologia

Warto byłoby skonsultować te objawy z neurologiem i zrobić dokładne badania.

Witam serdecznie,
różne mogą być powody takiego stanu, warto skonsultować się z lekarzem, jest jednak dość duże prawdopodobieństwo, że te problemy w wybudzaniem się mają podłoże psychiczne. Najlepiej byłoby skonsultować się w pierwszej kolejności z lekarzem, w razie potrzeby potem z psychologiem. Dobrym miejscem byłyby Poradnie Zdrowia Psychicznego, tam otrzyma Pan kompleksową pomoc w ramach ubezpieczenia. Pozdrawiam.