Problem z wydłużającymi się cyklami

Witam, Mam 26, i bardzo długie cykle. Trwają one około 64 dni, /- kilka dni. Nigdy nie miałam takiego problemu. Zawsze miałam jak w zegarku, wiedziałam kiedy, mogę się spodziewać miesiączki. Teraz te cykle strasznie się wydluzyly. Kilka miesięcy temu, złapał mnie okropny bol po prawej stronie, tak jakby w jajniku. Położyłam się skulona, nie byłam się w stanie wyprostowac. Ból był silny. Wzięłam jakąś tabletkę rozkurczowa, którą lekarz przepisał mojej siostrze w ciąży i po chwili przeszło. Nie mam pojęcia co to mogło być. Od kilku miesięcy obserwuje również brązowe plamienia. Nie są ta obfite plamienia, raczej delikatne i trwają kilka dni. Czy to moze być jakaś choroba? Dodam, że Lekarz stwierdził u mnie PCOS. Proszę o odpowiedź.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalista endokrynologii ginekologicznej.