Problem z wyprostowaniem nóg i uczucie sztywności w kościach przy ŁZS

Leczę się na Łzs preparatem Humira a mimo to rano po wstaniu nie mogę wyprostować nóg,są sztywne.Ale najbardziej niepokoi mnie noga prawa ,nie odczuwam bólu a mimo to jest mniej sprawna, często ją pociągam ,przez co kilka razy idąc powoli przewróciłam się zahaczając palcami. Mam też kłopoty z chodzenie po schodach.Uczucie sztywności w kościach

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wskazana jest konsultacja u reumatologa, który Panią prowadzi w celu oceny skuteczności leczenia oraz czy w Pani przypadku nie ma współistniejącej innej choroby związanej z danymi dolegliwościami.