Problem z wypróżnianiem u 2-miesięcznego dziecka

Witam,Mam problem z kupkami u 2 miesięcznej córeczki...opiszę może całą sytuację...a mianowicie córka karmiona jest od praktycznie początku życia mleko modyfikowane bebilon pronutra 1, po zjedzeniu mleka brzuszek się napina,dziecko się pręży ogolnie np.wieczorem nie może przez ten brzuszek zasnąć ale nie płacze. Od tygodnia czasu zmieniłam mleko na bebilon comfort myśląc że dziecku ulży...jest poprawa dziecko mniej się pręży,usypia ale...no właśnie córka nie może zrobić kupki przez tą zmianę mle

Milena Lubowicz

Jak długo dziecko nie oddaje stolca? Jeżeli dłużej niż 7 dni proszę skontaktować się z pediatrą. Można do diety dziecka dołączyć probiotyk np. Bio gaia, który pomoże w pracy jelit.
Pozdrawiam