Problem z wypróżnieniem się u niemowlaka

Witam.chcialbym zapytac co mozna zrobic jezeli moja corcia nie moze sie wyproznic?w czwartek bedzie miala miesiac od narodzin.podkesle ze ma apetyt ,je duzo ale jak przychodzi co do czego to ulewa ciagle.przy probie wuproznienia sie zaczyna sie robic czerwona,napina sie i placze.prosze o pomoc o juz nie wiem co mam zrobic ;(

Witam,
jeśli karmicie Państwo piersią - należałoby wprowadzić więcej błonnika w dietę mamy (razowe pieczywo, warzywa, owoce), wyeliminować produkty tj. białe pieczywo, ziemniaki, makarony.
Możecie Państwo podawać córeczce zwykłą wodę do dopijania posiłków.
Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Nie piszę Pani jak dziecko jest karmione. Proszę udać się do pediatry, który niemowlaka zbada i zobaczy czy jest powód do niepokoju.
Pozdrawiam