Problem z wyrażaniem emocji u 30-latki

witam wiem ze moze to co napisze moze sie mijac z faktem . Mam problem straszny ze swoim zachowaniem buduje cos a potem w sekunde wszysko burze tak jakby tak miało byc i nie umiem sobi radzic z emocjami. 6 LAT temu urodziłam syna odeszłam od meza i zaczełam na nowo zycie z innym mezczyzna ale niszcze siebie i jego swom zachowaniem . Strasznie krzycze i przeklinam mimo ze nie mam powodu czy ja mam cos nie tak z psychika proszę o pomoc .

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Trudno na odległość określić co jest źródłem Pani problemów. Opisywana przez Panią sytuacja pokazuje jednak, że Pani zachowania są źródłem licznych konfliktów i trudności. Myślę, że pomocne może być podjęcie psychoterapii, w trakcie której lepiej pozna Pani swoje emocje i nauczy się lepiej sobie z nimi radzić

Zdecydowanie należy skorzystać z pomocy psychiatry. Porady korespondencyjne nie rozwiążą problemu. A swoją drogą: jeżeli wie Pani, że ataki złości są nieuzasadnione, czy rzeczywiście nie może Pani nad nimi zapanować? Nie należy dawać sobie zgody na takie zachowania.