Problem z wyrostkiem mieczykowatym

Mam problem najprawdopodobniej z wyrostkiem mieczykowatym. Na zdjeciu klatki piersiowej i mostka nic nie wyszlo. Moj problem polega na tym ze przy mocnym nacisku palcami na dolna czesc mostka lub gdy oddycham pochylony czuje jak kosc(chrzastka) porusza sie a nastepnie przy wyprostowaniu ciala lub wypuszczeniu powietrza w pozycji pochylonej wraca na swoje miejsce. Nie odczuwam przy tym bolu ale moment przeskoczenia kosci(chrzastki) jest z bliska slyszalny. Prosze o opinie i rade. Pozdraiwam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z ortopedą oraz wykonanie bardziej zaawansowanych niż RTG badań.