Problem z wyrzeźbieniem klatki piersiowej

Witam mam problemy aby wyrzeźbić klatkę piersiową . Jen zdrowo i ćwiczę ponad 2 tygodnie a tu nic

Witam serdecznie,

2 tygodnie to zbyt krótki czas, aby zobaczyć satysfakcjonujące rezultaty.

Jeżeli chodzi o "jedzenie zdrowo" to zawsze warto spotkać się ze specjalistą, który to oceni.
Podobnie z ćwiczeniami -- być może warto ćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera?

Pozdrawiam
Ewelina Gumiela, mgr dietetyk