Problem z wzdętym brzuchem i wypróżnianiem u 25-latka

Udałem się do lekarza rodzinnego, od września mam problem z wzdetym brzuchem, problemy z wyproznianiem, lekarz przepisał mi bez określeń ia terminu ircolon. Przyjmuje go po jednej tabletce od 3 dni (oprócz tego biorę również Isoptin na ciśnienie). Po ircolon czuję się jakiś otepialy. Ile mogę pryzjmowac ten lek. Dodatkowo lekarz przepisał również biopron. Czy mogę łączyć te leki? Czytałem, że ircolon był kiedyś wycofany przez GIF

Szanowny Panie, proszę stosować się do zaleceń lekarza, wszelkie działania niepożądane związane z przyjmowaniem leków należy zgłosić lekarzowi