Problem z zalegającą flegmą u 33-latki

Prosze o pomoc, mam od roku ciagle zalegajaca flegme odkrztuszam ja czasami tak ze az wymiotuje od jej nadmiaru, robilam tk zatok tk pluc wymazy z gardla kardiologa alergologa tez zaliczylam endokrynologa tez neurologa tez i wszystko ok, a mnie ciagle meczy flegma :(ktora mi nie daje funkcjonowac :(... Prosze o porade tylko prosze nie pisac ze potrzebuje psychiatry... Z gory dziekuje za porade.

Szanowna Pani, jeżeli była Pani u tylu specjalistów, którzy nie byli w stanie pomóc to ja tym bardziej nie jestem w stanie