Problem z zasypianiem u 19-latki

Mam 19 lat. Od jakiegoś czasu problemem jest dla mnie spokojne zasypianie (bez płaczu, nerwów). Związane jest to głównie z problemami z chłopakiem. Proszę o polecenie mi jakichś leków uspokajających, które zadziałają szybko. Szukam leku bez recepty, który wyciszy emocje i nie spowoduje otępienia następnego dnia. Z góry dziękuję za pomoc.

To bardzo niebezpieczna prośba, której żaden specjalista z czystym sumieniem nie spełni. O wiele szybciej i bez skutków ubocznych powinna zadziałać konsultacja z psychologiem, którą w tym kontekście bym zalecił.

A gdyby Pani znalazła taki lek, który jest skuteczny, działa i nie powoduje skutków ubocznych poproszę o kontakt bo medycyna szuka takiego leku od kilkudziesięciu lat:)