Problem z zasypianiem u dziecka

Witam moja 1,5 roczna córeczka dziwnie się zachowuje, przed zaśnięciem stoi na czworaka i buja się w tył i w przód dopóki się nie zmęczy. Próbowałam już odwracać jej uwagę, ale dziecko płacze. Nie wiem, co robić. Martwię się, że takie zachowanie może przejść w nawyk. Dodam, że córeczka jest wesołym dzieckiem. Problem jest tylko przy zasypianiu. Byłam u lekarza, ale on stwierdził, że to powinno przejść. Proszę o pomoc, bo już nie wiem co robić.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Zachęcam Panią do przejęcia inicjatywy i zmienienia zachowania dziecka we wspólną zabawę:) Maluszek na pewno testuje swoje nowe umiejętności: potrafi już chodzić, wobec tego warto spróbować coś nowego:) Proszę z maluchem baraszkować, bawić się przy okazji takich wygibasów w " a kuku", zmieniać aktywność w kulanie się  itp.

Pozdrawiam