Problem z żołądkiem i nudności u 21-latki

Witam. Od trzech miesięcy mam problem z żołądkiem. Zaczęło się od uczucia "przelewania", luźniejszych i zabarwionych na żółto stolców. Potem pojawiły się silne nudności (wymioty powstrzymywałam), rozpieranie żołądka i silne zgagi. Zaczęłam przyjmować leki IPP. Morfologia w normie (łącznie z wątrobą i trzustką), lamblie obecne, HP brak (w kale także brak). W gastroskopii czysto, jedynie przełyk silnie przekrwiony. Obecnie z dolegliwości zostały tylko (albo aż) nudności. Co to może być? Mam 21 lat

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć jednoznacznie bez badania pacjenta. A wynik usg jest w normie? Proponuję postępować zgodnie z zaleceniem gastroenterologa.
Pozdrawiam