Problem ze ściąganiem napletka penisa a stulejka

Przy ściąganiu napletka zauważam, że wędzidełko ściąga jakoby ze sobą na doł żołądź. Czy jest to związane z za krótkim wędzidełkiem, albo stulejką?
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania

Prawdopodobnie tak. Należy zgłosić się do Urologa by ocenił na ilę będzie to przeszkadzało w przyszłości i ewentualnie zakwalifikował do zabiegu plastyki wędzidełka. Pozdrawiam

0
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

proponuje wizyte u urologa ,sadze ze bedzie koniczny jakis zabuieg.ale najpierw izyta

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty