Problem ze skórą w okolicy uszu oraz w okolicach skroni i twarzy

Mam problem ze skórą w okolicy uszu w uszach oraz w okolicach skroni i twarzy.Skóra jest pękające zwlaszcza w okolicy dolnej parti uszu poza tym w środku ucha skora jest sucha i ciągle robi się tam sucha skorupa z peknietych ranek sączy się woda lub coś w tym stylu niewiem.na twarzy i skroniach suche plamy a skóra glowy czesto w łupieżu

Witam.Objawy zapalenia łojotokowego skóry.
Skóra tłusta wymaga dokładnego mycia 2xdz (nie mleczkiem śmietanką bo tłuste). Pomimo że czerwona i łuszczy się nie używać tlustych kremów świecących się po posmarowaniu (nawilżające,matujące) Głowa myta codziennie.(najwyżej co 2 dni !!) Zmiana pilęgnacji już zwykle pomaga,jeśli nie do końca konieczna wizyta
pozdrawiam