Problem ze snem u 6-miesięcznego dziecka

mój 6 miesieczny synek o 2 miesiecy nie przespi spokojnie ani 1 godziny wybudza sie pojekuje placze ,spi ze mna i jak juz rozpłacze sie na dobre musze na chwile wzasc go na rece dopiero wtedy sie uspokoi. Od 3 miesiąca zycia jest na Bebilonie pepti wczesniej karmiłam go piersią i to był dramat nie spał wcale ciągle jeczał miał straszliwe kolki ,nietolerancje laktozy ja na drakonskiej diecie a mały i tak się meczył. Do tego dziś zrobił kupkę z czarnymi kłaczkami może to mu spać nie daje?

Milena Lubowicz

Możliwe, że niepokój dziecka spowodowany jest problemem z brzuszkiem. Być może też ząbkuje? Nie jestem w stanie stwierdzić tego bez badania dziecka. Może Pani podawać dziecku probiotyk np. Biogaia, powinna pomóc w uregulowaniu pracy jelit. W razie niepokojących objawów proszę o kontakt z pediatra.
Pozdrawiam