Problem ze sobą i brak porozumienia w związku

Mam problem ze sobą i w związku.ze sobą bo nie umiem panować nad sobą mam humorki jak baba w ciąży krzywdę robię innym Ludziom a później żałuję.nie lubię siebie tego jak wyglądam.nierozumiem siebie mam silne myśli beznadziejnosci mój facet ogląda jakieś gole lub pół nagie kobiety ukrywa to przede mną pisze z dziewczynami o tym co by robili w łóżku nie mamy wspólnych tematów wiecznie są awantury. Mam taką sytuację że jestem sama na tym świecie i jak on mnie zostawi to już całkowicie będę sama.

Wydaje się, że wiele rzeczy Panią dręczy. Jest Pani niezadowolona z tego jak jest i jaka Pani jest. Zmian często trudno dokonywać w osamotnieniu (a o tym Pani również wspomina), zatem proszę poszukać w okolicy psychoterapeuty, który pomoże Pani poukładać swoje sprawy. Powodzenia.