Problem ze spermą

Mężczyzna, 25 lat. Ostatnio zauważyłem, że w mojej spermie są dziwne przezroczyste rurki (wygląda to jakby moje drogi się tym zapychały, a podczas wytrysku sperma czyści zator). Czy to może być coś poważnego i gdzie się z tym zgłosić, do jakiego lekarza? Z góry dziękuję za odpowiedź. k.pasiiut@interia.pl
ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

na podstawie Pana opisu nie jestem w stanie wywnioskować przyczyny Pana dolegliwości. Polecam zrobienie badania spermy w poradni urologicznej.