Problem ze stawami i ciągłe zmęczenie

Witam serdecznie.Mam problem ze stawami.Zaczęło się od nadgarstka lewej ręki, okazjonalnie bolał mnie i był opuchniety.W przeciagu kilku miesięcy miałam bóle kolan z opuchlizną i łokcia bez opuchlizny.Kilka razy bolsła mnie żuchwa.Obecnie bolą mnie palce stóp, rąk, łokcie i kolana.Rano mam sztywne palce rąk .Do tego pojawia mi się grudkowata wysypka na dekolcie i ramionach, ktora nieznośnie swędzi.Pod wpływem zimna wskazujący palec lewej reki robi się sztywny i biały. Lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie na badania krwi z rozmazem, badania moczu, próby wątrobowe, hormony tarczycy, czynnik reumatoidalny, ob i crp.Wszystkie wyniki są idealne prócz ob-45.Czynnik reumatoidalny ujemny.Miałam rtg dłoni i nadgarstkow i zmian nie stwierdzono.Dodam ze ciągle jestem zmęczona.Proszę o radę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam, Radziłbym skonsultowanie się z reumatologiem aby ten wykluczył inne choroby układowe tkanki łącznej. Pozdrawiam.