Problem ze wzrokiem u 29-latka

Witam, nosze okulary, mam wada wzroku 0,25 w lewym i 0,75 w prawym oku nie widzę dobrze obiektów które są daleko, do tego mam astygmatyzm i cylindry na szkłach ( okulary zrobione na przełomie sierpnia/września ) Problem polega na tym, ze w tych okularach widzę bardzo dobrze ostro itp, ale ciągle je poprawiam, nie mogę zapomnieć, że mam je założone. Poza tym zauważyłem, ze męczą mi się oczy, sytuacja wygląda lepiej gdy coś czytam np książkę lub korzystam z komputera. Kiedyś miałem szkła bez cylindrów niestety pod koniec roku 2016 zgubiłem je, zrobiłem nowe badania i wyrobiłem nowe okulary i od tego czasu są to moje 4 szkła, także coś tu nie gra. Nie mogłem się przyzwyczaić się do tych wszystkich okularów, cały czas czułem, że je nosze, męczyły mi się oczy itp. Jest to bardzo irytujące, bo wydałem już trochę pieniędzy na wizyty u lekarzy, szkła i oprawki. Mam pewną hipotezę, ze moje oczy nie mogą przyzwyczaić się do cylindrów. Chciałbym założyć okulary, widzieć tak dobrze jak teraz, ale nie czuć, że mam je nałożone, ciągle je poprawiać itp. Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę ponownie udać się do okulisty aby zweryfikował dobór odpowiednich szkieł dla Pana. Pozdrawiam.