Problem ze wzwodem podczas stosunku

Witam Jesteśmy parą od niedawna bardzo się kochamy lecz problem polega na tym iż mój partner ma problem z dojście czasami i dwie godziny się kochamy i musimy odczekać i wracamy za jakiś czas do stosunku i też potrzeba z godziny czasu by mógł w końcu dojść.W czym jest problem?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Organiczne przyczyny braku orgazmu u mężczyzn to: problemy neurologiczne, uszkodzenia rdzenia kręgowego, uszkodzenia kręgosłupa, obniżenie poziomu testosteronu, wady anatomiczne w obrębie narządów płciowych,
stan po zabiegach dotyczących narządów płciowych. Psychiczne przyczyny braku orgazmu u mężczyzn: zaburzenia lękowe,depresja, nerwica, nadmierny stres.
Zaburzenia orgazmu mogą się pojawić także w wyniku palenia papierosów i nadużywania alkoholu i innych używek. Problemy z orgazmem pojawiają się także w czasie zażywania niektórych leków. Warto udać się z mężem do seksuologa.