Problem ze wzwodem podczas stosunku u 24-latka

Witam, Mam 24 lat i mój problem dotyczy głownie zachowań seksualnych. Generalnie chodzi o prącie. Podczas gry wstępnej funkcjonuje wszystko w porządku, podczas masturbacji jest również wszystko ok. Kiedy przechodzimy do stosunku, prącie odmawia posłuszeństwa. Wygląda to tak że przez dłuższa chwile jest ok, ale nagle prącie robi się miękkie z brakiem otworzenia wzwodu i również muszę dodać ze występuje brak Ejakulacja, na 20 stosunków jest to 1. Podczas masturbacji nie występują żadne problemy.

Wygląda na to, że problem nie jest penisie, tylko w regulacji centralnej, czyli w móżgu.
Prawdopodobnie utrwaliły się schematy masturbacyjne.
Wymaga to pomocy profesjonalnej i to szybkiej, żeby mechanizmy lękowe nie przybrały na sile.
W Łodzi konsultantem d/s medycyny seksualnej jest lekarz seksuolog i psychiatra, Pani dr Aleksandra Robacha.
Jeśli nie uda się dostać do Niej, to pozostaje Warszawa lub Poznań.
Rokowanie w problemie jest korzystne, ale czasami leczenie trochę trwa...
Pozdrawiam. JW

Witaj!

Problemy ze wzwodem są udziałem młodych męzczyzn , którzy nieregularnie mają stosunki seksualne, niestety sama masturbacja o której pan napisał bez treningu i ćwicze ń nie jest w stanie temu zapobiec. wskazany byłby trening i ćwiczenia i regularne stosunki z partnerkąś Proszę też udać sie do seksuologa w swojej okolicy. Pozdrawiam