Zapytaj lekarza

7 1 7 , 2 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem ze wzwodem tylko przed stosunkiem

Witam. Mam 18 lat, super dziewczynę. Jakiś czas temu postanowiliśmy spróbować. Jednak w momencie, w którym miało dojść do penetracji, mój członek stracił sztywność. Normalnie podczas pieszczot wszystko jest bez zarzutu. Dodatkową stało się to nie po raz pierwszy, sytuacja ta miała miejsce 3-krotnie w kilku odstępach czasu. Dlatego postanowiłem poradzić się specjalisty. Mimo że przed chwile próbowałem go "reanimować", nic z tego nie wyszło. Gdy jestem sam, nie mam problemów z erekcją. Rano czy też podczas fantazjowania. Dodam, że jestem osobą bardzo aktywną fizycznie. 7 treningów w tygodniu. Suplementy: białko, kreatyna, komplet witamin i minerałów, żeń-szeń, magnez. Proszę o szybką pomoc.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Czy masturbacja wpływa na potencję?

Lek. Marcin Buczek
54 poziom zaufania

Szanowny Panie,

każdemu raz na jakiś czas zdarza się nie utrzymać wzwodu z powodu zmęczenia, niewyspania itd. Być może Pana penis traci wzwód z powodu stresu i braku skupienia się na odczuwaniu przyjemności. Inną możliwą przyczyną może być przyzwyczajenie członka do odczuwania silniejszych bodźców, dlatego dobrze jest odstąpić od masturbacji na jakiś czas.

Jeżeli problemy będą się utrzymywać, warto jest rozważyć wizytę u urologa. Może on przepisać Panu leki na zaburzenia potencji w celu tzw. przełamania się. 

Lekarz w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy