Problem ze wzwodem u 19-latka i chęć poprawy sprawności seksualnej

Witam! Mam 19 lat i problemy z wzwodem . Otóż jesli moja dziewczyna jest obok jeśli się bawi też ale jak już chwilę przestane opada. Czasami wgl nie ma.Boję się bo chce ją zadowolić. Wcześniej się czesto masturbowałem ale już przestałem. Jedynie z moja dziewczyną. Ona mnie podnieca pragnę ją Długo nie jest w wzwodzie. A chciałbym być sprawny seksualnie bo kocham ją i chce być z nią . a kto by chciał takiego co nie stoi pomocy !!:(Nie wiem co już mam robić . Chce to poprawić naturalnie

Witam
W wielu wypadkach problemy ze wzwodem w wieku 19, 20 lat wiążą się z bardzo dużymi oczekiwaniami , ogromnym pożądaniem i podnieceniem skierowanym na partnerkę i nieumiejętnością panowania nad swoim organem. Tego trzeba się stopniowo nauczyć .
Proponuję wizytę u seksuologa i poradzenie się w tej kwestii. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Z pana postu wynika, że bardzo zależy Panu na partnerce i tym samym chciałby pan ją zadowolić seksualnie. Zbyt duża koncentracja na tym, aby spełnić oczekiwania partnerki oraz stres z tym związany często skutkują tym, że za mało jest skupienia się na przyjemności i tym samym pojawiają się trudności z utrzymaniu wzwodu. Zachęcam do koncentracji na przyjemności oraz/lub wizycie u psychologa-seksuologa.
Pozdrawiam,
Anna Pułjan-Laudańska